Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Chcesz zamówić kolczyki serduszka? Sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na każdą okazję, wyśmienicie akcentują urodę, są także kapitalnym pomysłem na prezent. Jakie typy kolczyków znajdziemy na rynku? Z jakich surowców zwykle są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serca – dla dorosłych oraz dzieci

W jubilerstwie częstokroć używa się wzoru serca. Stanowi on inspirację do tworzenia kolczyków tak dla dziewczynek, jak i dla pań. Kolczyki serduszka stanowią eteryczne uzupełnienie szeregu stylizacji. Występują zarówno w postaci sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest na ogół wybierany na swobodne okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, ale niezauważalnie uwydatniają prawdziwą urodę właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wyszczuplenia twarzy i wysmuklenia szyi. Tego typu kolczyki nadadzą się na wielkie wyjścia, spotkania z ukochanym bądź wesela i rewelacyjnie komponują się one ze stylowymi sukniami. Natomiast dzieci mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – perfekcyjny prezent dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serduszka wykonane ze złota oraz srebra. Popytem cieszą się również modele pozłacane – niedrogie, a jednocześnie wyglądają niesłychanie efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów nabędziemy kolczyki serca w kolorze rubinowym bądź lazurowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych przypadkach. Podarowane ukochanej kobiecie – babci, współmałżonce czy też dziewczynie, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, miłości oraz szacunku.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]