Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Kolczyki srebrne zamówisz na srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą sytuację – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane i w jakich salonach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych rodzajach. Najbardziej „trendy” są delikatne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, a równocześnie stylowe. Równie często wybierane są długie akcesoria, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być okraszone kosztownymi kryształkami albo zupełnie proste. Elementy wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co nierzadko występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc kupując je zweryfikujmy numer próby oraz technologię ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź, żeby zawsze prezentowały się nienagannie. Należy odkurzać je co jakiś czas miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne produkty zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych pokrowcach. Nie polecamy natomiast babcinych technik czyszczenia, typu pasta do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle rysują elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują szybką dostawę i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.