Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Skieruj się na flobo.io, aby otrzymać informacje dotyczące automatycznej windykacji należności.

Przedsiębiorcy stale szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez integrację z serwisem mass collect

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach prywatnych albo językowych, czy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]