Atrakcje turystyczne w Małopolsce – portal nie tylko dla turystów

Nieznane miejsca w Małopolsce. Zdobądź więcej wiadomości.

Mimo, że małopolskie jest jednym z najmniejszych województw w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, toteż często ciężko znaleźć coś dla siebie w gąszczu informacji o najciekawszych atrakcjach i zbliżających się wydarzeniach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Strona o atrakcjach turystycznych w Małopolsce – co tu znajdziesz?

Żeby przybliżyć zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o interesujących zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak również o pokazach i imprezach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Strona prowadzona w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w serwisie? Turyści organizujący przyjazd do Małopolski o razu na stronie głównej zauważą mapę, na której szybko odnajdą galerie i zabytki, schroniska, hotele i pensjonaty, a także Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o parkingach i wypożyczalniach samochodów. Natomiast dla osób, które z rozmaitych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, strona przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi trasy rowerowe, urok miejscowego folkloru czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Strona o najciekawszych miejscach w Małopolsce dba również o cudzoziemców

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też turystach z zagranicy, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych południowych miejscowości. Informacje zawarte na stronie publikowane są zatem w języku angielskim, ale prócz tego w m.in w języku włoskim, słowackim i niemieckim, francuskim. Niesłychanie wartościowa dla obcokrajowców jest też sekcja Rozmówki, gdzie poznają kluczowe słówka i zwroty, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w trakcie podróży. Zagraniczni turyści znajdą tu indeks ambasad i konsulatów mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego.

Kontakt z firmą:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego