Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Poznaj więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość użycia go do wyszukania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, że każda marka pragnie obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Dużo niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie albo w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla niewielkich przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych używają zazwyczaj fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “cukiernia kraków”, “sklep z oponami kraków” lub “depilacja brwi kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich firm na przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom, rezydującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu świetnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]