pozycjonowanie stron www kraków

Pozycjonowanie w trzech słowach

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg czynności dążących do poprawienia widoczności stron w organicznych wynikach wyświetlanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona pojawia się w wynikach wyszukiwania, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w efekcie powinno skutkować zwiększeniem liczby transakcji firmy. Kolejną zaletą tego działania jest poprawa rozpoznawalności brandu, produktu bądź usługi.

Google wartościuje każdą stronę www w oparciu o mniej więcej dwustu różnych czynników. Efekt tej ewaluacji determinuje to, na którym miejscu strona czy jej podstrona pojawi się użytkownikowi przeglądarki w wynikach wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Za najważniejsze czynniki rankingowe specjaliści do spraw SEO uważają m.in. linkowanie (on-site oraz off-site), jakość contentu, jak również PageSpeed.

Wyszukując w przeglądarce Google jakąkolwiek frazę, internaucie ukazuje się wykaz stron, których zawartość została uznana za najlepiej pasującą do szukanego zapytania. Które adresy pojawią się w rezultatach wyszukiwania na pierwszych pozycjach? Na pewno te, których zawartość jest niepowielona z innych witryn i dobrze wypełniona właściwymi słowami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest też prędkość ładowania się witryny (nie tylko w wersji na mobile, ale i na komputerze), poprawnie zoptymalizowany kod HTML, a także reputacja portali www publikujących linki do naszej strony.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – powierz je specjalistom z agencji SEO

Algorytm Google cyklicznie jest modyfikowany, z tej przyczyny zaleca się przekazać pozycjonowanie sklepów oraz stron zawodowcom. Świetnym wyborem jest agencja SEO posiadająca kilkuletnią praktykę w tym obszarze. W takich agencjach zatrudnionych jest szereg ekspertów nie tylko od SEO, ale także programowania oraz copywritingu. Powierzając pozycjonowanie strony agencji zewnętrznej zaoszczędzone środki i czas można zaprząc w inne działania, które również podniosą dochód firmy.

Otwierasz firmę? Pozycjonowanie to teraz konieczność!

Pozycjonowanie to głównie oferta skierowana do właścicieli stron internetowych, których zadaniem jest prezentacja i sprzedaż usług albo produktów przedsiębiorstwa. Decydując się jakąkolwiek działalność niemądrze jest w XXI w. nie założyć własnej strony firmowej bądź ją utworzyć, lecz zaniechać jej pozycjonowanie. Biznes to nieustanne współzawodnictwo o dotarcie do kolejnych klientów. Wedle szacunków aż 97% klientów szuka w internecie informacji o lokalnych firmach, co wyraźnie wskazuje do jak szerokiej grupy odbiorców można tą metodą dotrzeć. A wyświetlenie się adresu strony czy sklepu w Top10 wyników wyszukiwania niesamowicie zwiększa szansę, że klient skorzysta z naszych usług.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]