Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Skieruj się w to miejsce, aby zamówić wdrożenia WooCommerce.

Pragniesz założyć sklep internetowy? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – plusy tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużą popularnością cieszą się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż w mgnieniu oka opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na zdobycie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Za sprawą instalacji stosownych wtyczek rozrasta się również ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom wniesienie opłaty za towary np. za pośrednictwem DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację danych sprzedaży (opracowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o użycie jedynie sprawdzonych, koniecznych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym łatwo można informować klientów o promocjach oraz nowościach lub publikować opinie i poradniki dotyczące sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]