Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Pełna oferta kursu rysunku architektonicznego.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa dużo czynników – głównie fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki zawodowców, które pozwolą przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]