Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak dobrej oferty kursu modelowania 3D!

Świat grafiki bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już dużymi kosztami – można bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który jednocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka obsługi Blender 3D we własnym zakresie bywa frustrująca

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, lecz proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa niezwykle męczący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na detale, które wymagają poprawy oraz podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, by był on prowadzony w niewielkich zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i hobbystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i docenianą zwłaszcza w branży gier komputerowych, filmowej i projektowej. Poznanie programu Blender 3D daje więc wiele perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy pragną rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności bądź znaleźć nowe formy ekspresji.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]