Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Potrzebujesz szczegółowych informacji o kursie rysunku dla dzieci Kraków? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Znakomitym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]