Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Wszystko o przygotowaniu zdjęć panoramicznych w Google na www.fotografsv.pl.

Panoramy sferyczne to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz lokali gastronomicznych czy zakładów pracy. Głównie widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale również napotykamy je na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy? Wskazówki przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod każdym kątem. Swobodne obracanie fotografii wywołuje wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie lokalu, nieruchomości bądź budynku poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju tworzy się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na reklamę Twojego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji wnętrza hostelu, lokalu gastronomicznego albo biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej interesująca i pomaga szczegółowo poznać dane miejscem. Udostępnienie Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje o wiele większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto udostępnić na Facebooku szczególnie jeśli prowadzimy biznes, który bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli chcemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy lub zachęcić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Przygotowanie zdjęć 360 stopni na Facebooka zleć profesjonaliście!

Przygotowanie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie można zrealizować na własną rękę, jednak do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję wykonania dobrych jakościowo zdjęć, które na domiar tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również droga czy trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]