Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Wirtualny spacer Krynica Zdrój. Rzetelną pomoc fachowców w tym zakresie otrzymasz na http://tinyurl.com/y46rxwxk

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy czy też nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – zwiększ atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do kolejnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto dodać do wizytówki wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet dentystyczny lub siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]