Street View w Mapach Google – czy warto go zamówić?

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji dotyczących sporządzania wirtualnego spaceru w Mapach Google, wejdź na http://tinyurl.com/y46rxwxk

Spacery Google to ciesząca się dużą popularnością forma przeglądania różnego rodzaju miejsc. Bez problemu w kilka sekund możemy się tak przenieść np. na ulice Berlina czy do egzotycznego Phi Phi w Tajlandii, by na własne oczy zobaczyć rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakątki świata, ale też przygotować spacer Google po naszym hotelu czy firmie i prezentować je przyszłym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani ani kosztowne, ani trudne, natomiast prezentuje się niezwykle efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym ogólnie są spacery Google? Czemu warto je wykorzystywać do promocji?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość wirtualnego zwiedzania miejsc na całym świecie. Działa to w ten sposób, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) określonego punktu, a w następnej kolejności łączy je i udostępnia na Mapach Google. Z ich pomocą, po kliknięciu w daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się na boki, w dół i w górę, a także możemy samemu decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na uważne przyjrzenie się tej lokalizacji, prawie jakbyśmy się tam rzeczywiście znajdowali. Możemy też przechodzić kolejne metry i docierać do dalszych miejsc — wciąż patrząc w dowolnym kierunku i obserwując otaczającą nas rzeczywistość.

Czym jest wirtualny spacer 360 stopni po firmie?

Ciekawą i zyskującą popularność usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszej nieruchomości, hostelu czy firmie. Przeciwnie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce robi zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie scala je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (jest to zależne najczęściej od rozmiarów nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer VR możemy dodać do wizytówki firmy w Mapach Google obok zwykłych fotografii i umożliwić obecnym i nowym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak zwiedzają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest proste, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, nie licząc oczywiście opłat za jego stworzenie, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Dlaczego opłaca się zamówić wirtualny spacer 360 stopni po firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na zwiedzenie danego miejsca przez przyszłego klienta. Zdecydowanie opłaca się przygotować taki spacer w naszej firmie w celach biznesowych. Internauci, oglądając nasz pensjonat, mieszkanie do wynajęcia czy biuro otrzymają masę przydatnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Zaczną nas również postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto wykonać nie tylko dla dla klientów, ale też i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście chcemy zainteresować pracowników atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które uprzednio poznają wirtualnie standardy danej firmy, chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer VR przyczynia się do lepszego pozycjonowania witryny oraz wyróżnienia naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery VR można włączyć na wszystkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]