Działanie wzmacniacza kanałowego

Wzmacniacz kanałowy kupisz na www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie dedykowane do odtwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak opisuje jego nazwa zasadniczą funkcją jaką spełnia jest potęgowanie i wyrównywanie sygnału. Przekonajmy się jak funkcjonuje wzmacniacz kanałowy i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – w miejscowościach górskich i garażach podziemnych

W sprzedaży uzyskamy ogromną ilość aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Są one przeznaczone zarówno do zwykłych instalacji, jak i do tych nietypowych. Montowane są na obszarach, na których zupełnie nie ma sygnału. Wzmacniają sygnał np. w miejscowościach górskich, tunelach, a także w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Bardziej zaawansowane technicznie wzmacniacze kanałowe pozwalają także na zdalne rozprzestrzenianie sygnałów telewizyjnych. Ich konstrukcja powoduje, że mogą być stosowane na maszcie antenowym – nie straszny im deszcz ani śnieg.

Wzmacniacz kanałowy – kompatybilny z antenami DIGITmax HD

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy posiada cztery niezależne wejścia – przykładowo VHF lub w technologii SAW. Urządzenia mogą być wyposażone w technologię redukującą zakłócenia pochodzące z internetu bezprzewodowego. W zależności od modelu posiada również 3 lub 4 dedykowane filtry UHF – działające z kanałami k.21-k.60. Dostępne na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGIT. Wzmacniacze kanałowe wyposażono w odrębne zasilacze i kontrolki sygnalizacyjne.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]