Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dystrybutor silników prądu stałego - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, dużej wilgotności (nawet do 95%), a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]