Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Pod tym linkiem odnajdziesz korzystną ofertę wypraw w góry.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem ceniącym pewne i rzetelnie opracowane wycieczki pod okiem doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Organizujemy wyprawy, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym wcielić w życie marzenia i sprawdzić się w trudnych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś naturę górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]