Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Uzyskaj rzetelną pomoc profesjonalistów z biura projektowego Kraków, kliknij tu.

Biuro projektów oferuje rozległe spektrum usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt przygotowuje pełny projekt obiektu, a następnie czynnie monitoruje rozwój prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz oryginalnych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się spośród wielu domków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a równolegle funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z obecnymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, apartamenty na wynajem, kawiarnie czy budynki rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasza pracownia architektoniczna może również przygotować plan praktycznych i pojemnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]