Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Sprawdź, komu zlecić catering okolicznościowy. Zajrzyj tutaj.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz świętować je wraz z najbliższymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to spore grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także uraczyć ich smacznymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, lecz przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to czas. Ponadto to twoja uroczystość i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie robić za kelnera albo kryć się w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne wydarzenia zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz dzierżawić sali!

Kiedy mówi się o cateringu większość osób myśli natychmiast o cateringu na wesele lub imprezach firmowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru gospodarza była samodzielna organizacja ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy faktycznie dużej liczbie uczestników dopuszczał on możliwość zamówienia fachowej pomocy w tym zakresie. I rzeczywiście, na początku firmy cateringowe nie proponowały obsługi małych rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków również tych większych, o ile nie łączyło się to z wynajmem sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się wynająć lokal czy postanowimy urządzić imprezę w swoim domu lub ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce smaczne dania.

Catering okolicznościowy – obsługa komunii, chrzcin oraz studniówek

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa na dowolne rodzinne święto. Profesjonalni szefowie kuchni bez problemu opracują menu współgrające z formą wydarzenia, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na chrzciny, na komunię lub urodzinowy. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę półmetków, komersów i studniówek. Szukając firmy oferującej taką usługę polecamy wybrać taką, która jest w stanie dopasować menu do potrzeb i – co ważne –możliwości finansowych zamawiającego, jak również kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi udostępniając profesjonalnych kelnerów czy pomagając w udekorowaniu i ułożeniu stołów.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]