Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Potrzebujesz zobaczyć, kto wykonuje projekty mieszkań Kraków? Koniecznie kliknij tu.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]