Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Jeśli chcesz zamówić catering firmowy, zajrzyj tutaj.

Szkolenie, ważne rozmowy biznesowe bądź sympozjum – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed koniecznością przygotowania eventu tego typu. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeżeli urządzane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, warto skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można skonsumować w mgnieniu oka

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 6-8 godzin, w szeregu przypadków także przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują ścisły program prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są najczęściej dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, w czasie których nie da się spożyć większego posiłku w najbliższej kafeterii. Stąd niezbędne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę, w której trwa wykład. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie rąk i garnituru. Oferta cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Organizujesz szkolenie? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest bardzo potrzebna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze kwestii roztrząsanych na kursie. Automat z herbatą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nie ma szans sprostać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych kubków, spożywając zakupione po drodze w spożywczaku czy też przyniesione z domu sandwicze. Zamówienie usługi cateringu dla firm podniesie więc prestiż spotkania i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu uczestników.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]