O profesjonalnym sprzątaniu strychów i piwnic

Kliknij tu i dowiedz się, jak zamówić sprzątanie strychów i piwnic Kraków.

W prawie każdym domu znajduje się strych oraz piwnica. Zazwyczaj miejsca te pełnią rolę składzików na przeróżne starocie. Zazwyczaj to, czego nie potrzebujemy, przenosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości okaże się być nam niezbędna? W takim wypadku najrozsądniej jest postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów oraz piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co sprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Wybierają je osoby, które z różnych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak stare słoiki, ale także meble lub niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to świetny wybór, jeśli w piwnicy czy na strychu przechowujemy stare kanapy, szafy, fotele, a nawet meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest niemałym wyzwaniem. Powinno się pamiętać, że w wielu wypadkach na terenie niedużych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie cztery razy do roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się opróżnianiem piwnic i strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zatroszczą się o to, by w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Kontakt z firmą:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]