Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering weselny w Krakowie, skieruj się tu.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, komunie czy chrzciny, od wielu już lat nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na które sprasza się nierzadko nawet i sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować jadłospisu, a potem przygotować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie daj się stresowi – postaw na catering na wesele

Urządzanie imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na ustalanie listy gości, dobór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości zakąsek i trunków serwowanych w czasie przyjęcia, a co najważniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na weselu musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, by stoły były prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, dania były smakowite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także aby obsługa w profesjonalny sposób podawała gościom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, managerów oraz szefów kuchni, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w salach, jak i tych urządzanych na świeżym powietrzu.

Jadłospis przyjęcia weselnego skompilujesz z oferty firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi normami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla gości, lecz również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek odpowiadających charakterowi wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub dostać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość samemu skomponować kartę dań z sugerowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie kontrahenta zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje dań.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]