Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Interesuje Cię oferta parkingu Balice Kraków? Zajrzyj na https://pandaparking.pl, żeby uzyskać więcej informacji

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]