Profesjonalna opieka nad grobami

Więcej informacji o opiece nad grobami Kraków

Oblicze grobów zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli nagrobki położone są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć również ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które należy zapłacić specjalistom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są także od gabarytów nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]