organizacja przyjęć

Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Gdy ktoś myśli o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także „osiemnastki”, komunie oraz chrzty. Kiedy lista zaproszonych gości jest długa, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wtedy pozostaje nam wynająć pasującą do okazji salę.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka albo urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym należy zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których sporą część uczestników mogą stanowić kilkulatki, a więc chrzty lub komunie, warto wyprawić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się tak szybko uroczystością i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy oferowane zaproszonym także powinno się dostosować do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite dania, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Zamówienie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, lecz niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście dworskiej oprawie odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć ogółem do 130 osób. Z kolei jeśli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści aż 300 gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia i przystrojenia stolików, poprzez przygotowania dań, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]