Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie sali weselnej? Doskonale trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni państwa młodych i ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty dzień w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie czynniki warto uwzględnić?

Szukając miejsca na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, aby mieli gdzie tańczyć. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc przygotowanie menu, udekorowanie stołów i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad stu gości

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić zabawę weselną w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządzane są od setek lat, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć 130 osób. Przyjęcie można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez trudu nawet 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]