Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Parking przy lotnisku Kraków - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Największe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał dużą popularność, to komfort, możliwość przybycia także w bardzo odległe zakątki świata oraz szybkość. Wyjazd, którego częścią jest przelot, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a masa osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne komplikacje łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, toteż w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, wobec tego nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest niesłychanie istotne w czasie opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego personelu

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy liczyć również na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Prócz tego kierowcy mogą liczyć na asystę załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora bądź ujście powietrza w oponach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]