Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Wszystko o ofercie firmy cateringowej w Krakowie.

Kiedy aranżujesz ważne wydarzenie biznesowe bądź prywatne, na które chcesz zaprosić ogromną ilość gości, na ogół nie będziesz w stanie osobiście zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując szybkie przekąski oraz soki w hipermarkecie – duże eventy zazwyczaj wymagają należytej oprawy także w obszarze potraw. Wtedy nie powinno się rozstawić na stolikach uczestników najzwyklejszych herbatników i oranżady. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na sugestie

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringu z reguły świadczą kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc dostarczanie posiłków wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji wesel, chrztów czy komunii. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do wymogów poszczególnych eventów, przez co znacznie różnią się od siebie np. kosztem oraz różnorodnością posiłków oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej należy pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić swoje oczekiwania, lecz zarazem być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w organizacji eventów rozmaitego typu to chleb powszedni, zatem długoletnie doświadczenie w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust większości zaproszonych gości.

Catering – menu przygotowane przez wykwalifikowanych kucharzy

Przygotowanie dań choćby dla małej liczby gości bywa dużym problemem, zwłaszcza wówczas, jeśli musimy zrobić to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na zaplanowanie innych kluczowych aspektów wydarzenia. Daje to też sposobność podania uczestnikom wybornych posiłków przyrządzanych przez doświadczonych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, że ważną cechą posiłków, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale również ich prezentacja na talerzu. Oprócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]