Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Branża związana z transportem stale się rozwija, m.in. za sprawą globalizacji, jak również pojawiania się nowych rynków importu i eksportu. Z tego powodu wymaga również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z ulepszeniem procesów transportu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na zapotrzebowanie nieustannie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie prekursorskie rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Spółka zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez użycia wózka widłowego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są tylko surowce najwyższej klasy, pochodzące od uznanych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni 3 dekad umożliwia spółce Gniotpol Trailers opracowywanie nowatorskich projektów na najwyższym poziomie, co poświadcza między innymi sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych do transportu niezwykle trudnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronne usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w miejscowości Malnia lub w paru autoryzowanych punktach), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje dokonywane są na terenie krajów UE w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o komfort klientów, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep firmy są dostępne w każdej chwili, co redukuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużej mierze skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.