Pozbądź się okularów i soczewek! Zdecyduj się na korektę wzroku

Poszerz swoją wiedzę o centrum oka.

Zdrowe oczy zapewniają wysoki komfort życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się uciążliwych i nierzadko groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien zgłosić się na zabieg korygowania wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – oddaj się w ręce wprawnego optometrysty

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku sprowadzało się do noszenia soczewek kontaktowych lub okularów. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne techniki korekty umożliwiające leczenie jaskry, nadwzroczności, starczowzroczności, a także wielu rzadszych chorób. Niezwykle popularna jest laserowa operacja wzroku, która znamionuje się dużą skutecznością. Laserowa korekcja wzroku jest nieinwazyjna oraz bezpieczna, a pacjent błyskawicznie powraca do normalnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, w której pracuje doświadczony personel, specjalizujący się w nowoczesnych sposobach leczenia. Biegły optometrysta pomoże postawić diagnozę, wybrać odpowiednią metodę leczenia oraz wyeliminować wadę wzroku. Eksperci działający w klinice okulistycznej korzystają z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, dzięki czemu mogą wykryć nawet rzadkie dolegliwości oczu.

Klinika okulistyczna – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne podejmują się również terapią innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Innowacyjne techniki jego leczenia polegają między innymi na formowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest badaniem koniecznym w wykrywaniu stanów zapalnych, glaukomy oraz innych uciążliwych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się również mapy rogówki – jest to konieczne przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją katarakty. Korekcja wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie też z innymi przypadłościami, np. ciałem obcym w oku bądź usuwaniem kaszaków.

Kontakt z firmą:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]