W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Uzyskaj poradę polskiego psychologa w UK.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, lecz ciągle nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii generuje szereg kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Przebywanie na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego kraju, rodzą mnóstwo komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną często wywołuje bardzo duży stres. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty będą przekazane dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pomaga nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co mówi jej psycholog.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339