Zastosowanie urządzeń do fali uderzeniowej

Dowiedz się więcej o fala uderzeniowa cena.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w ortopedii, medycynie sportowej, rehabilitacji, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, jak bóle w okolicy bioder, kolano skoczka, bóle nadgarstka czy zespół bolesnego barku. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, co umożliwia przeprowadzenie terapii u dwóch pacjentów równocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Kontakt z firmą:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]