Jak wybrać kufry na motor

Jeśli potrzebujesz kufrów Givi, koniecznie wejdź na https://www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewnie nagminnie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to banalne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motocykl. Jednak który kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, dlatego nim dokona się zakupu, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż także na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Kontakt z firmą:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]