Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Zamów blachę na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się ich używać? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek i możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zyskują coraz szersze uznanie, ponieważ perfekcyjnie godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Trwałą i świetnie prezentującą się blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych budynkach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i bez niespodziewanych komplikacji. Tego typu pokrycie dachowe jest trwałe, odporne na korozję i doskonale pasuje do wielu stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego bądź minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – zminimalizuj koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem użytej technologii i wytrzymałości. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną powłoką dającą ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV bądź woda. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08