Boxy dachowe – wygodna podróż z dużym bagażem

Chcesz zamówić box dachowy? Koniecznie odwiedź tę stronę

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Kontakt z firmą:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]