Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Tu uzyskasz więcej szczegółów o ofercie producenta drzwi wewnętrznych drewnianych

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Lata obecności na polskim rynku sprawiło, iż jej pracownicy zapewniają klientom wysoką jakość obsługi klienta oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale też ich trwałość, osiągnięte za sprawą użycia w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol produkuje także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu elementów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o osiągnięcie czterech ideałów: najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, pełnej wygody eksploatacji oraz satysfakcji klienta.

Czym cechują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się dużą troską o jakość własnych wyrobów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to wspaniałe rozwiązanie dla klientówposzukujących nietypowych, ale trwałych oraz nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoki komfort – efektywnie zabezpieczają przed zgiełkiem z zewnątrz oraz tworzą świetną izolację cieplną, co jest ważne nie tylko zimą, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w nowoczesne zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętny, interesujący design. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, gdyż wykonywane są zawsze z surowców najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – darmowe doradztwo

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć też w obszarze obsługi klientów. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje darmowe doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że montaż drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, idealnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale także ich formatu.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]