Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

Więcej o akcesoriach do sprzątania.

Żeby utrzymać czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z ciężkim brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czystości – dla kogo?

Oferta profesjonalnych środków czystości skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, między innymi graffiti, osadu z tłuszczów, wykwitów pleśni czy też kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – profesjonalna pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają też na pielęgnację oraz ochronę powłok szczególnie narażonych na niszczycielskie działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki do osłony stali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]