części do Renault Kraków, Renault części

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]