Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Więcej informacji o Tchibo Cafissimo kapsułki znajdziesz tu.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i za czasem pozyskiwała sobie nowych zwolenników. Ten praktyczny proces pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości nadzwyczaj prostą metodą – należy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w odpowiednim urządzeniu, napełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Kawy speciality z Brazylii i Etiopii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – również w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten posiada linię kaw single origin, nazywanych też kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, iż wywodzą się z jednego zbioru, uprawy i gatunku. Smak takiej kawy jest unikatowy, bo wytworzyło go mnóstwo najrozmaitszych składników, między innymi konkretne warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Mieszanie tego rodzaju kaw z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Etiopii i Kolumbii (arabika). W tych kawach mocno wyczuwalne są naturalne aromaty czekoladowe, kwiatowe i kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – aromatyczna każdego dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w hotelach lub biurach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowana – zwykle mieści się w przedziale 1,10-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli podobny napój serwowany na stołówkach w biurze czy w kafeteriach w galerii. Nowoczesny wygląd i rozsądne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Z ich pomocą będziemy radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, a przy tym zaserwujemy koleżankom najlepszej jakości napój podczas weekendowych spotkań, bez lęku o gigantyczne koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas ekspresu.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]