Jak wykorzystać baniak na wino?

Sprawdź, gdzie kupić baniak do wina, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także idealna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]