Jaki typ kaw znajdziemy w zamiennikach kapsułek A Modo Mio?

Chcesz zamówić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Firm wytwarzających kawę są setki, jakkolwiek Lavazza nieprzerwanie plasuje się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił niewielki sklep, w którym prażono ziarna kawowca i przyrządzano ich autorskie kompozycje. Podbiły one szybko serca obywateli Turynu. Sto lat później firma Lavazza w dalszym ciągu czaruje aromatem swoich kaw, wytyczając standardy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i głęboki smak

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do kapsułek wytwarzanych przez tego producenta. Aktualnie na rynku spotkać można sporo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one tańsze, ale nadal charakteryzuje je wysoka jakość.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kapsułek z kawą do szeregu znanych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Avarizia Delicato lub Napoli Ristretto), ale także napoje o smaku czekolady (Mokaccino), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) oraz orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]