Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Sklep jubilerski Kraków - oferta na miarę waszych oczekiwań.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Obecnie coraz częściej korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można kupić nieomalże wszystko, nadal jest mnóstwo artykułów, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno srebrnej broszki, pierścionka bądź łańcuszka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy chcemy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny lub za ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej porady jubilera. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się na ślub, urodziny czy chrzest.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Główną z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, jubiler szybko i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca, złotnik poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce gratulacje, podziękowania, datę czy też inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeśli pragniemy podarować komuś oryginalny prezent, albo mamy swój pomysł na pierścionek albo wisiorek, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy zbędną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]