Naszyjniki, kolczyki i pierścionki z cyrkoniami

Zobacz, gdzie zamówić pierścionki z cyrkoniami.

Cyrkonia jest stawiana wśród najchętniej używanych przez jubilerów syntetycznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez powodu – cyrkonia doskonale się prezentuje oraz jest bardzo solidna, a jednocześnie mniej kosztowna od autentycznych surowców. Jak nietrudno się domyślić, cyrkonia wykonywana jest z cyrkonu, a ten łączy się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych kolczykach, wisiorkach czy broszkach, jednak szczególnym zainteresowaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego opłaca się je kupić? W jakich miejscach powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – z czego zrobione?

Cyrkonie świetnie komponują się z rozmaitymi surowcami, ale szczególnie dobrze prezentują się w ozdób zrobionych ze srebra. Cechy cyrkonii powodują, iż uwydatniają one wygląd srebra oraz pozwalają na stworzenie biżuterii, która przy ekskluzywnym wyglądzie będzie dość niedroga – dlatego przez klientów z mniej zasobnym portfelem są chętnie wybierane jako pierścionki zaręczynowe. Ze względu na ich małe ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają często zakładane na co dzień – ich ewentualne zagubienie nie jest tak dotkliwe.

Gdzie kupić pierścionki z cyrkoniami?

W sklepach znajdziemy mnóstwo wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem danego egzemplarza dobrze zatem dowiedzieć się, jakie wzory proponują nam poszczególne sklepy i już wtedy kupić ten, który szczególnie się nam podoba. Sprawę uprościmy stawiając na zakupy w internecie – unikniemy w ten sposób męczących spacerów po mieście.