Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Więcej szczegółów o etykietach weselnych.

Obyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego źródła najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, Sylwestra czy imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarunek od Państwa Młodych

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale również dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu zabawy. Taki podarunek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z alkoholem mogą również przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o miejscu i dacie wesela, słowa podziękowania bądź imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych kolorach i wzorach, toteż bez problemu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na bimber – udekoruj swoje przetwory

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz soki, wina czy nalewki, a później dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwykłej flaszki. Dodatkowo butelki można także oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]