Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – wytrzymałość i elegancja

Jeśli szukasz drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych, koniecznie sprawdź www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu wspaniałe rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaprojektowanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze cechy i alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego należ zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny surowiec, który użyty jako element aranżacji wnętrza powoduje, że staje się ono ciepłe i bardziej intymne, a poprawnie konserwowany może przetrwać w nienagannej kondycji wręcz kilkadziesiąt lat. Nowoczesna technologia umożliwia doskonałe łączenie właściwości drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się dobrą izolacją cieplną oraz małym stopniem rozszerzalności – czyli nie zniekształcają się. Opcja wykończenia ich powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą lub lakierem powoduje, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i domach urządzonych w stylistyce industrialnej. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, sosny oraz dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, modele bez progu lub z progiem oraz mnóstwo innych typów, które zachwycają estetyką i bardzo dobrze się prezentują przez lata.

Szyby fazowane i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Pragniesz zamontować w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub nieszablonowych wymiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, bezpiecznymi czy witrażowymi, co wyraźnie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]