Nowoczesne i praktyczne kątowniki aluminiowe

Tutaj znajdziesz kątowniki aluminiowe.

Specjalistyczne kątowniki wykonane z aluminium gwarantują stabilność konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo duże zastosowanie. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są używane?

Kątowniki aluminiowe – przypominające kształtem literę L

Kątowniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Charakteryzują się dużą długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są one niesamowicie wytrzymałe na niekorzystne czynniki zewnętrzne i nie rdzewieją. Wśród kształtowników znajdziemy także inne rodzaje komponentów – m.in. ceowniki i dwuteowniki. Kątowniki można dostać nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale także online. W sklepach internetowych sprzedawane są produkty o różnym przekroju, np. 20 mm x 20 mm, 50 mm x 50 mm czy 60 mm x 60 mm, co gwarantuje idealne dostosowanie do rozmaitych wymagań klientów. Produkty sprzedawane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – modelowane przez gięcie

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, m.in. w branży budowlanej, produkcyjnej czy wystawienniczej. Używa się ich do produkcji stelaży maszynowych, regałów, rolet itp. O tak uniwersalnym zastosowaniu przesądza przede wszystkim surowiec, z którego są wyprodukowane. Aluminium jest bowiem nie tylko wyjątkowo wytrzymałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz bez problemu modelować poprzez wyginanie.

Kontakt z firmą:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]