Sklep z winem – zamów najlepsze światowe wina online

Potrzebujesz wina online? Skieruj się na tę stronę.

Wino to nieodzowny dodatek do szykownych kolacji, rodzinnych imprez okolicznościowych i istotnych wydarzeń. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a paleta smaków, aromatów i rozpiętość cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodaj największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Potrzebujesz wina o niecodziennym aromacie? Kup je w sklepie z winem!

Organizując jakieś przyjęcie albo kupując wino dla siebie na ogół sięgamy po trunki dostępne w osiedlowym markecie. Dostaniemy tam najpopularniejsze wina w niewysokiej cenie, lecz z rzadka znajdziemy tam trunków o naprawdę niepowtarzalnym aromacie. Ponadto często przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o dane z etykiety, ponieważ załoga sklepu na ogół nie ma wystarczającej wiedzy, aby doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą perfekcyjnie wybrać wino pod planowany posiłek albo które chcą próbować nowych, niecodziennych aromatów wina, powinni więc zdać się na doświadczenie i pasję pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Sklep z winem online – kupuj wino przez internet

Sklep z winem Winnica w Krakowie ma w sprzedaży nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Hiszpanii czy ze Słowacji, ale także wina wzmacniane okowitą, miody pitne i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie sporządzane czekolady. W ofercie sklepu znajdują się także 10-litrowe wina Bag in Box, które znakomicie nadają się na eventy z dużą liczbą uczestników i których zaletą jest bardzo rozsądny stosunek ceny do jakości i objętości trunku. Sklep Winnica sam sprowadza wina, toteż sprzedawane są tu alkohole nie spotykane zwykle na polskim rynku. Winnica prowadzi także degustacje oraz szkolenia, a na zamówienie odnajduje i importuje do kraju perfekcyjne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Kontakt z firmą:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]