Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

W tym miejscu kupisz słój z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, kompotów, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]