Srebrne wisiorki

Chcesz zamówić srebrny wisiorek? Odwiedź tę stronę.

Magia wisiorków

Noszenie unikalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą pozwolić sobie na luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Może on mieć formę klasyczną (owalu, łezki, kwadratu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę jest także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]