Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Więcej o maseczce wielokrotnego użytku

Koronawirus, który opanował cały świat, nieodwołalnie odmienił nasz bieg życia i relacje społeczne. Normy dystansu społecznego narzucają obowiązek korzystania ze różnych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do kina lub przychodni, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym gronie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie oraz ustach maseczkę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Przyłbica ochronna – wytrzymała i komfortowa

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niewygodne i mają problemy z oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona przed zakażeniem wirusem tak samo jak maska chirurgiczna, a więc zasłania usta oraz nos, ale w tym samym czasie umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi plusami są solidność, komfort oraz niewielka waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, dzięki którym może być używana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można również czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy) przy pomocy mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi starszych i sportowców

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, starsze oraz uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać ochronne maseczki podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Młodsi użytkownicy na pewno uznają za atut również to, iż działa ona z FaceID.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]